Druh oznamu

Odchod do dôchodku
Uplynutím školského roku 20062007 odišla do dôchodku dlhoročná učiteľka matematiky a hudobnej výchovy Mgr. Maťúšová Alica, ktorá bola zároveň vedúcou predmetovej komisie prírodné vedy.
Za vykonanú prácu jej vedenie školy ďakuje a na zaslúženom odpočinku praje veľa príjemných chvíľ.
Vedúca predmetovej komisie
Po odchode Mgr. Maťúšovej na dôchodok sa vedúcou predmetovej komisie pre prírodné vedy stala Mgr. Janošková Elena s kvalifikáciou na náboženskú výchovu a zemepis.

Nový učiteľ
Od školského roku 2007/2008 pôsobí na škole nový učiteľ Mgr. Šajša Jozef s kvalifikáciou na telesnú výchovu, technické práce. Vyučuje telesnú výchovu a anglický jazyk.

Ukončenie štúdia
Začiatkom školského roku 2007/2008 ukončila Mgr. Bialiková Erika doplňujúce štúdium špeciálnej pedagogiky a stala sa triednou učiteľkou pre špeciálnu triedu.

Odchod do dôchodku
Koncom školského roka 2012/2013 odišli na dôchodok ZRŠ Mgr. Schillerová Danica, Lakandová Anna.

Nový zástupca riaditeľa pre ZŠ
Od 1. augusta 2013 je zástupcom riaditeľa pre ZŠ Mgr. Jozef Šajša.