Celkom: 14303179 Mesiac: 00488555 Týždeň: 00134642 Dnes: 00000519
Základná škola s materskou školou v Pohorelej
   
Dnes je piatok, 14. august 2020, meniny má Mojmír  - Letné prázdniny
 
Mapa: Aktuality

Cezpoľný beh - O putovný pohár starostky obce Beňuš

30.09.2016 10:00 zobr.: 1343x

V piatok 30. septembra 2016 Základná škola už 11. krát organizovala cezpoľný beh "O putovný pohár starostky obce Beňuš" pre žiakov škôl Horehronia.

Žiaci našej školy sa tejto súťaže zúčastnili v obidvoch kategóriách.
Za mladších žiakov bežali Janka Kamzíková, Róbert Tlučák a Jakub Bútora, všetci žiaci 7.A triedy a v kategórii starších žiakov nás reprezentovali Kristína Gandžalová, Daniela Mišurdová a Jozef Klimko z 8. A triedy.

Trať bola náročná, pre mladších dlhá 1100 m a starší bežali až 1350 m. Na trati na nich navyše čakali dve stanovištia: streľba zo vzduchovky a hod granátom.

Obe naše družstvá boli veľmi úspešné a celkovo skončili na druhom mieste vo svojej kategórii. Mladší žiaci navyše zaznamenali najnižší počet trestných bodov zo všetkých zúčastnených bežcov.
Všetkým srdečne gratulujeme a za prípravu ďakujeme p. uč. Ing. K. Kanošovej a p. riaditeľovi Mgr. J. Šajšovi.

Mladší žiaci - Umiestnenie - Škola- Členovia družstva - Cieľový čas - Trestné sekundy - Výsledný čas

1. Beňuš 1 Tomáš Ľupták
Karolína Matulíková
Mário Srnka 06 min : 06 s 18 06 min : 24 s
2. Beňuš 2 Samuel Baboľ
Diana Chválová
René Srnka 06 min : 31 s 27 06 min : 58 s
2. Pohorelá Jakub Bútora
Janka Kamzíková
Róbert Tlučák 08 min : 51 s 8 08 min : 59 s

3. Telgárt Dušan Ferko
Kristína Harvanová
Marek Pustaj 08 min : 19 s 50 09 min : 09 s
4. Polomka Alex Bošeľa
Diana Brozmanová
Adam Pavúk 08 min : 44 s 43 09 min : 27 s


Starší žiaci -Umiestnenie - Škola - Členovia družstva - Cieľový čas - Trestné sekundy - Výsledný čas

1. Beňuš 1 Petra Bubelínyová
Marko Kováč
Marian Šperka 07 min : 02 s 22 07 min : 24 s
2. Beňuš 2 Pater Karaffa
Annamária Masaryková
Milan Srnka 08 min : 33 s 37 09 min : 10 s
2. Pohorelá Kristína Gandžalová
Jozef Klimko
Daniela Mišurdová 08 min : 49 s 41 9 min : 30 s

3. Telgárt Patrik Harvan
Monika Kuňaková
Silvia Šipošová 09 min : 40 s 35 10 min : 15 s
4. Polomka Patrik Ďurčo
Adam Štulrajter
Karin Zubáková 10 min : 01 s 20 10 min : 21 s
5. Heľpa Peter Bošeľa
Kristián Švorc
Lucia Vlčeková 09 min : 44 s 54 10 min : 38 s

Jedálny lístok

Zvonenie
0. 07:00 07:45
1. 07:50 08:35
2. 08:40 09:25
3. 09:35 10:20
4. 10:35 11:20
5. 11:30 12:15
6. 12:45 13:30
7. 13:35 14:20

Kalendár
  < 2020 >  
  < august >  
  Po Ut St Št Pi So Ne  
  2728293031 1 2 
   3 4 5 6 7 8 9 
  10111213141516 
  17181920212223 
  24252627282930 
  31 1 2 3 4 5 6 

Odkazy na stránky

Náhodný obrázok

 

Menu: Admin | Stará verzia | Dokumenty | Galéria | Mapa | 2% z daní | Napíšte nám | Mobilná verzia | Jedálny lístok | Kalendár | Rozvrhy | RSS | Hore

Copyright (c) 2015 By RPnet