Celkom: 14303179 Mesiac: 00488555 Týždeň: 00134642 Dnes: 00000519
Základná škola s materskou školou v Pohorelej
   
Dnes je pondelok, 10. august 2020, meniny má Vavrinec  - Letné prázdniny
 
Mapa: Aktuality

Cezpoľný beh Beňuš

29.09.2017 20:19 zobr.: 779x

V piatok 29. septembra 2017 Základná škola už po 12. krát organizovala cezpoľný beh "O putovný pohár starostky obce Beňuš" pre žiakov škôl Horehronia.
Už štvrtý rok za sebou sa žiaci našej školy zúčastnili tejto súťaže a to v obidvoch kategóriách.
Za mladších žiakov bežali Bibiána Zlúkyová z 5.A, Adam Kuklica zo 6.A a Matej Mišurda zo 7.A triedy.
V kategórii starších žiakov nás reprezentovali Kristína Gandžalová a Marek Fiľo z 9. A a Jakub Bútora z 8.A triedy.
Trať bola náročná, pre mladších dlhá 1100 m a starší bežali až 1350 m. Na trati na nich navyše čakali dve stanovištia: streľba zo vzduchovky a hod granátom.
Tento rok sa behu zúčastnil rekordný počet bežcov a boli zastúpené všetky základné školy z Horehronia. Obe naše družstvá boli v tejto silnej konkurencii veľmi úspešné a celkovo skončili na druhom mieste vo svojej kategórii.
Všetkým srdečne gratulujeme a za prípravu ďakujeme p. uč. K. Kanošovej a p. riaditeľovi J. Šajšovi.

Výsledky cezpoľného behu

Kategória: mladší žiaci

Umiestnenie Škola Členovia družstva Cieľový čas Trestné sekundy Výsledný čas
1. Beňuš 1 Diana Chválová
Jakub Rafaj
René Srnka 06 min : 45 s 33 07 min : 18 s
2. Pohorelá Adam Kuklica
Matej Mišurda
Bibiána Zlúkyová 07 min : 40 s 20 08 min : 00 s
3. Heľpa Maroš Jánošík
Andrea Jánošíková
Filip Rejdovian 07 min : 43 s 20 08 min : 03 s
4. Beňuš 2 Matúš Cesnak
Lukáš Kochan
Petra Murgašová 07 min : 34 s 54 08 min : 28 s
4. Telgárt Tomáš Harvan
Kristína Harvanová
Kevin Ščuka 08 min : 12 s 30 08 min : 42 s
5. Závadka nad Hronom Ivana Citterbergová
Peter Lukáč
Žofia Riečanová 08 min : 27 s 53 09 min : 20 s
6. Polomka Alex Bošeľa
Janka Janošková
Adam Pavuk 09 min : 21 s 35 09 min : 56

Kategória: starší žiaci

Umiestnenie Škola Členovia družstva Cieľový čas Trestné sekundy Výsledný čas
1. Beňuš 1 Petra Bubelínyová
Tobiáš Kubica
Marco Zlúky 07 min : 29 s 23 07 min : 52 s
2. Beňuš 2 Karolína Matulíková
Mário Srnka
Matej Šperka 07 min : 33 s 34 08 min : 07 s
2. Pohorelá Marek Fiľo
Kristína Gandžalová
Jakub Bútora 08 min : 54 s 42 9 min : 36 s
3. Závadka nad Hronom Erik Kvoriak
Adrián Lunter
Kristína Pačanová 09 min : 12 s 50 10 min : 02 s
4. Heľpa Richard Blažečka
Veronika Šuľková
Sebastian Švorc 09 min : 58 s 24 10 min : 22 s
5. Telgárt Lukáš Harvan
Erik Pohlod
Laura Ščuková 09 min : 46 s 48 10 min : 34 s
6. Polomka Patrik Kubaský
Natália Markusová
Samuel Siviček 10 min : 50 s 36 11 min : 26 s
7. Šumiac Antónia Kaniariková
Andrej Margeta
Roman Pokoš 11 min : 10 s 54 12 min : 04 s

Jedálny lístok

Zvonenie
0. 07:00 07:45
1. 07:50 08:35
2. 08:40 09:25
3. 09:35 10:20
4. 10:35 11:20
5. 11:30 12:15
6. 12:45 13:30
7. 13:35 14:20

Kalendár
  < 2020 >  
  < august >  
  Po Ut St Št Pi So Ne  
  2728293031 1 2 
   3 4 5 6 7 8 9 
  10111213141516 
  17181920212223 
  24252627282930 
  31 1 2 3 4 5 6 

Odkazy na stránky

Náhodný obrázok

 

Menu: Admin | Stará verzia | Dokumenty | Galéria | Mapa | 2% z daní | Napíšte nám | Mobilná verzia | Jedálny lístok | Kalendár | Rozvrhy | RSS | Hore

Copyright (c) 2015 By RPnet