Celkom: 14303179 Mesiac: 00488555 Týždeň: 00134642 Dnes: 00000519
Základná škola s materskou školou v Pohorelej
   
Dnes je piatok, 14. august 2020, meniny má Mojmír  - Letné prázdniny
 
Mapa: Aktuality

Majstrovstvá okresu Brezno žiakov v rapid šachu

17.10.2018 08:00 zobr.: 480x

Šachový klub Orlová POHORELÁ,
ZŠ s MŠ Pohorelá, Obecný úrad Pohorelá a KŠZ Banská Bystrica


usporiadli Majstrovstvá okresu Brezno žiakov v rapid šachu

„PO ŠACHOVNICI CEZ HRANICE“.


Termín: 17.10.2018
Prezentácia: 8:30 – 9:00 hod.
Miesto konania: ZŠ s MŠ Pohorelá

Garant turnaja: Mgr.Jozef Šajša – riaditež ZŠ s MŠ Pohorelá

Riaditež turnaja: Jozef Kanoš, Za Vŕšok 228 ,976 69 Pohorelá

Rozhodca: Ing. Jaroslav Hruška, Jozef Kanoš

Právo účasti : žiaci a žiačky základných škôl a 1. stupňa osemročných gymnázií vo veku 6 ÷ 15 rokov z okresu Brezno

Systém hry: - švajčiarsky systém, podža pravidiel FIDE pre Rapid šach na 7kôl , tempom hry 10min. pre každého hráča, resp. kruhový - podža počtu zúčastnených.

Turnaja sa zúčastnili žiaci a žiačky 5-tich základných škôl okresu Brezno: ZŠ s MŠ Pohorelá, ZŠ Hežpa, ZŠ Jánošovka Čierny Balog, ZŠ Karola Rapoša Brezno, ZŠ Jaroslava Simana Valaská.

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCI:

1. miesto: Tlučák Róbert, ZŠ s MŠ Pohorelá, 6 bodov
2. miesto: Sedláček Hugo, ZŠ Karola Rapoša, Brezno, 5 ½ boda
3. miesto: DudᚠMiroslav, ZŠ s MŠ Pohorelá, 5 ½ boda
4. miesto: Tlučáková Bianka, ZŠ s MŠ Pohorelá, 4 ½ boda
5. miesto: Caban Ondrej, ZŠ s MŠ Pohorelá, 4 ½ boda
6. miesto: Baksa Martin, ZŠ s MŠ Pohorelá, 4 body
7. miesto: Marcinek Matúš, ZŠ Jaroslava Simana, Valaská, 4 body
8. miesto: Gavura Vladimír, ZŠ s MŠ Pohorelá, 3 body
9. miesto: Caban Tomáš, ZŠ Jánošovka, Čierny Balog, 3 body
10. miesto: Babežová Petra, ZŠ Hežpa, 2 ½ boda
11. miesto: Bošeža Maroš, ZŠ Hežpa, 2 body
12. miesto: Pendziwiater Michal, ZŠ Jánošovka, Čierny Balog, 2 body
13. miesto: Mecko Tomáš, ZŠ s MŠ Pohorelá, 2 body
14. miesto: Rochovský Samuel, ZŠ s MŠ Pohorelá, ½ boda

VÝSLEDKY DIEVČATÁ:

1. miesto: Tlučáková Bianka, ZŠ s MŠ Pohorelá
2. miesto: Babežová Petra, ZŠ Hežpa

VÝSLEDKY DRUŽSTVÁ:

1. miesto: ZŠ s MŠ Pohorelá, Tlučáková Bianka, Tlučák Róbert
2. miesto: ZŠ Hežpa, Babežová Petra, Bošeža Maroš

Víazom srdečne blahoželáme a držíme palce v krajskom kole.

Mgr. Jozef Šajša



Propozície - Majstrovstvá okresu Brezno v rapid šachu žiakov 81x pdf 263.48 KB

Jedálny lístok

Zvonenie
0. 07:00 07:45
1. 07:50 08:35
2. 08:40 09:25
3. 09:35 10:20
4. 10:35 11:20
5. 11:30 12:15
6. 12:45 13:30
7. 13:35 14:20

Kalendár
  < 2020 >  
  < august >  
  Po Ut St Št Pi So Ne  
  2728293031 1 2 
   3 4 5 6 7 8 9 
  10111213141516 
  17181920212223 
  24252627282930 
  31 1 2 3 4 5 6 

Odkazy na stránky

Náhodný obrázok
Stará škola

 

Menu: Admin | Stará verzia | Dokumenty | Galéria | Mapa | 2% z daní | Napíšte nám | Mobilná verzia | Jedálny lístok | Kalendár | Rozvrhy | RSS | Hore

Copyright (c) 2015 By RPnet